Vďaka CRM systému bude riadenie firmy jednoduchšie


Vedenie máloktorej firmy môže s čistým svedomím vyhlásiť, že má o všetkom prehľad a že celá firma šliape ako švajčiarske hodinky. Vo firmách často panuje chaos, zle sa plánujú zákazky, nie je prehľad v práci zamestnancov, v termínoch dokončenia a tiež často nie je jasné, ako sa firme darí. Ide o zásadné problémy, ktoré firme bránia v raste. Firma nemôže rásť, keď v nej panuje chaos. Najprv je potrebné zaistiť, aby ste ju mali pevne v rukách a vedeli o každej činnosti. S tým vám hravo pomôže kvalitný CRM systém.

AutoCRM úplne zmení chod firmy

AutoCRM je najpokročilejším CRM systémom u nás. Ide o nástroj, ktorý dokáže všetky úkony presunúť do jedného jediného programu, z ktorého budete celú firmu riadiť. Už nebudete potrebovať množstvo programov, ako je projektové riadenie – softvér, účtovný program alebo program na sledovanie návštevnosti webu. Všetko môžete zlúčiť do jedného programu. Tento systém je vhodný pre firmy všetkých veľkostí aj zamerania. Bolo to dosiahnuté tak, že sa každej firme urobí na mieru. Nebude tu žiadna dôležitá funkcia chýbať, ale taktiež tu nebudú žiadne zbytočné funkcie navyše. AutoCRM má prehľadné užívateľské rozhranie, ktoré je rozdelené do jednotlivých entít podľa toho, čomu sa práve potrebujete venovať.
Môžete tu riadiť projekty, plánovať ich, prideľovať k nim zamestnancov a vďaka Ganntovmu diagramu sledovať stav ich dokončenia a nadväznosť na ďalšie projekty. Môžete tu mať entitu so zamestnancami, ktorým môžete plánovať prácu, sledovať ich harmonogram, dochádzku a efektivitu. Môžete s nimi odtiaľto aj komunikovať. Tiež odtiaľto môžete komunikovať s klientmi, súčasťou CRM systému môže byť totiž aj emailový klient. U klientov si môžete evidovať dôležité informácie a môžete im odtiaľto tiež vytvárať a rozosielať ponuky a newslettery. Súčasťou môže byť napríklad aj fakturačný modul, správca súborov, správca reklamných kampaní a čokoľvek ďalšie. Tiež si tu môžete prezerať dôležité informácie a zobrazovať si ich v prehľadných grafoch. Napokon budete vedieť o všetkom dôležitom a už sa nestane, že by ste mali v čomkoľvek chaos. Zistite viac informácií na webe AutoCRM.sk, kde si môžete tento systém taktiež zadarmo vyskúšať.

taliansko

Zajímavé